Örme Ayak Bilekliği

Kronik kas zayıflıklarında, ağrılı durumlarda, ödem ve spor aktivitelerinde kullanılır. Terletmeyen ve hava alabilen örme kumaştan üretilmiştir. Ayakkabı veya Afo gibi ortezler ile de kullanılabilir.

Ped Destekli Örme Ayak Bilekliği

Malleollerin dejenerasyonlarında, fraktür cerrahi öncesi ve sonrası, hematom geri emilimini destekleyici, ligament desteği, ayak bileği distorsiyonlarında, ödem ve bazı romatizmal hastalıklarda kullanılır. Ped destekleri sayesinde anatomik olarak uygun tasarlanmıştır.

Örme Aşilotreyn

Aschill dejenerasyonlarında post-op, ağrılı durumlarda, ödem ve akut kas zayıflıklarında kullanılır. Silikon destek sayesinde anatomik olarak plantar fleksiyon kazandırılmıştır.

Örme El Bilek Splinti

Carpal ve ulnar tünel sendromu, el bileği stabilizasyonu, ödem, ağrı. Silikon desteği bulunmaktadır.

Baş Parmak Stabilizasyon Bilekliği

Baş parmak stabilizasyonu, De quervain sendromu, spastisite, hemipleji. Elastik hava alabilen örme kumaştan yapılmıştır.

Örme Tenisçi Dirsekliği (Silikon Pedli)

Tenisçi dirseği ve diğer romatizmal hastalıklar, kronik ödem ve eklem irritasyonları. Ped destekleri sayesinde anatomik olarak uygun tasarlanmıştır.

Örme Dirseklik

Tenisçi dirseği ve diğer romatizmal hastalıklar, kronik ödem ve eklem irritasyonları. Hava alabilen delikli, terletme yapmayan esnek, örme kumaştan üretilmiştir.

Örme Patella Destekli Dizlik

Osteoartrit ve bursit gibi inflamatuar durumlar, anterior ve psoterior bölgede lokal ağrı, kas dinamizmi, eklem içi sıvı diffüzyonu, post-op koruma, menisküs cerrahi sonrası, çapraz bağ operasyonları sonrası kullanılır. Dizin arka kısmına dolaşımı rahatlatması açısından gevşek dokuma uygulanmıştır.

Elastik Örme Dizlik

Artrit, post-op, koruma amaçlı, kireçlenme, kronik eklem içi sıvı artışı, diz bölgesinde ağrı, popliteal bölge yaralanmaları ve sendromları, ACL ve PCL gibi lateral ve kollateral ligaman deformitelerinde kullanılır.

Örme Ligament ve Patella Destekli Dizlik

Ağrı, spor aktiviteleri, kronik menisküs dejenerasyonları, kronik ödem, venöz anormaliler, hemipleji, post-op konservatif, osteoartrir. Yanlarında spiral barlar ve diz üstündeki desteği ile dize maksimum destek ve koruma sağlar.

Çelik Balenli Lumbosacral Korse

Akut ve kronik lumbago, siyatik sinir komplikasyonları, bel fıtığı, kronik bel kasları güçsüzlüğü ve vertebra problemlerinde kullanılır. Esnek bandajlar içermesi nedeniyle yarı dinamik bir korse olduğu için kas tembelliği oluşturmaz. Arka kısmında bulunan plastik ve çelik balenler sayesinde destek sağlar.

Çalışma Destek Korsesi

Akut ve kronik lumbal bölge ağrıları, kas stabilizasyonu, spondilolistezis. Dilimli kesim sayesinde hava alabilen örme kumaştan üretilmiştir. Ekle-çıkar silikon ped özelliği bulunur.

Örme Omuzluk

Omuzda yaralanmalar, hemipleji, tendon zorlanmaları ve inflamatuar durumlarda, post-travmatik ve post operatif durumlarda, rotator cuff yaralanmalarında, omuz implantasyonları sonrası kullanılır.