Standart El Bilekliği

Ödem, immobilizasyon, spor aktiviteleri, ağrı, kuvvet desteği, günlük kullanım.

Standart El Bilek Splinti

El bileği istirahati, carpal ve ulnar tünel sendromu, tenosinovit gibi inflamatuar durumlar, romatoid artrit gibi romatizmal hastalıklar, post-travmatik ve post-op yumuşak doku zedelenmeleri, alçı sonrası immobilizasyon ve kalıcı ağrıları gidermede kullanılır.

Standart Baş Parmak Splinti

İmmobilizasyon, tendinit gibi romatizmal durumlar, De quarvain sendromunda kullanılır. İç kısmı havlu kumaştır.

El Bilek Splinti (Çift Yön)

El bileği stabilizasyonu, ligamentöz rüptürler, segmental sıvı artışları, carpal ve ulnar tünel sendromu, ağrı. Fileli air teks kumaştır. Çift yönlü kullanılabilir.

El Bilek Splinti

El bileği stabilizasyonu, ligamentöz rüptürler, segmental sıvı artışları, carpal ve ulnar tünel sendromu, ağrı. Fileli air teks kumaştır. Çift yönlü kullanılabilir.

El Bilekliği

Ağrı, ödem, günlük kullanım. Ped desteklidir. Yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

Baş Parmak Destekli El Bilek Splinti

De quarvain sendromu, MC eklem irritasyonları, el bileği stabilizasyonu, ligamentöz rüptürler, segmental sıvı artışları, calpar ve ulnar tüneldeki sinir sıkışmalarında kullanılır. Hava alabilen delikli neopren kumaştır

Baş Parmak Destekli El Bilek Splinti 2

De quarvain sendromu, MC eklem irritasyonları, el bileği stabilizasyonu, ligamentöz rüptürler, segmental sıvı artışları, carpal ve ulnar tüneldeki sinir sıkışmalarında kullanılır. Hava alabilen fileli air teks kumaştır. Çift yönlü kullanılabilir.

Parmak Ateli

Kurbağa Parmak Ateli

Sandviç Parmak Ateli

Dörtlü Parmak Ateli

Beyzbol Parmak Ateli

Parmak Ateli 2

Uzun El Bilek Splinti

Carpal tünel ve ulnar tünel sendromu, el bileği kırıkları, tendon zedelenmelerinde, el bileği burkulmalarında, kas yırtılmaları sonrasında akut dönemde kullanılır. Yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahip hava alabilen delikli neopren kumaştır.

El Splinti

Komplet ortopedik yaralanmalar, el bileği immobilizasyonu, romatizmal kaynaklı morfolojik etkenler, istirahat. Yüzeyi velktro tutucu yapışabilme özelliğine sahip hava alabilen delikli neopren kumaştır.

Polikarbon El Bileği İstirahat Splinti

Carpal ve ulnar tünel sendromu, el bileği stabilizasyonu, engelli bireylerde anti spastisite pozisyonlaması, el bileği ekstansiyonu. Thermo plastik malzemeden üretilmiştir.

Standart Epicondilit Bandajı

Epikondil üzerindeki zorlama, kas lifi destek gereken durumlar, soğuk jel torba ile akut dönemde. Hava alabilen delikli neopren kumaştan ve yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

Tenisçi Dirsekliği

Dirsek epikondiliti, ödem, ağrı. Hava alabilen delikli neopren kumaştır.

Ped Destekli Dirseklik

Dirsek stabilizasyonu, dirsek artritleri, kronik kas ağrıları, kemik stabilizasyonu desteği. Hava alabilen delikli neopren kumaş ve yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

Dirsek İmmobilizeri

Olecranon çevresi iltihapları, kübital tünel sendromu, aşırı irritasyon, burkulma sonrası, geçici immobilizasyon. Hava alabilen delikli neopren kumaştır.

Dirseklik (Açı Ayarlı)

Dirsek bölgesinde açılı pozisyonlama gereken tüm nörolojik ve ortopedik durumlarda, dirsek protez cerrahisinde post-op, dirsek fraktürleri konservatif tedavisi, ligamentöz balans problemlerinde erken dönem, dirsek kontraktürü. Uygun fleksiyon ve ekstansiyon açısı, iç kısmı hava alabilen havlu kumaştır.