Standart Kısa Ayak Bilekliği

Ayak bileği burkulmalarında, ligament desteği gereken durumlarda, spor yaralanmalarında, hassas ödem durumlarında kullanılır. Arkada aschill tendonunu sararak koruma sağlar.

Ped Destekli Ayak Bilekliği

Malleol dejenerasyonlar, fraktür cerrahi öncesi ve sonrası, hematom geri emilimi, ligament desteği, ödem, bazı romatizmal hastalıklar. Hava alabilen delikli neopren kumaştır.

Ayak Bilekliği (8 Bandajı)

Hassas ödem durumlarında, ağrılı durumlarda, spor aktivitelerinde, ayak bileği burkulmalarında, nöropatilerde ayak etkilenmiş ise kullanılır. Neopren kumaş, yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

Bandajlı Ayak Bilekliği

Şiddetli burkulmalar, nöropatilerde ayak etkilenmiş ise, ödem, kronik ligament zayıflıklarında, DVT kontrendike durumlarda, bazı romatizmal durumlarda akut veya kronik olarak kullanılabilir. Velkro sargıları ile basınç ayarı yapılabilir. Çapraz sargıları ile yükseklik ayarı yapılabilir.

Bandajlı + Destekli Ayak Bilekliği

Spor yaralanmalarında koruyucu amaçlı, ayak bileği distorsiyonlarında destek amaçlı, ağrılı durumlarda, ödem, nöropatilerde ayak etkilenmiş ise, aschill dejenerasyonlarında kullanılır. Hava alabilen delikli neopren kumaştır. Balen sayesinde hareket kısıtlanmadan destek sağlanır.

Plastik Balenli Ayak Bilekliği

Malleol dejenerasyonlarında koruma, fraktür cerrahi öncesi ve sonrası, hematom geri emilimi destekleyici, ligament desteği gerektiren durumlarda, ayak bileği distorsiyonlarında kullanılır. Plastik baleni ile stabilizasyon sağlar.

Aşilotreyn

Aschill dejenerasyonlarında post-op, ağrılı durumlarda, ödem, akut kas zayıflıklarında kullanılır. Silikon destek sayesinde anatomik olarak plantar fleksiyon kazandırılmıştır.

Kurşun Ağırlık (1,5 – 3 – 5 Kg)

Ekstremitelerdeki kas zayıflıklarında, egzersize yardımcı olarak kullanılır. İçerisindeki kurşun ağırlıklar ile ağırlık derecesi arttırılıp azaltılabilir.

Hallux Valgus Gece Ateli

Halluks valgus deformistesi, baş parmağın stabil durmasını gerektiren diğer romatizmal hastalıklarda akut dönemde kullanılır. Yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

Hallux Valgus Gece Ateli

Ayak baş parmağın laterale deviasyonunun engellenmesi gereken durumlarda, uyku esnasında kullanılır. Organik pamuk interlok üst düzey kumaştır.

Hallux Valgus Gece Ateli Bandajı

Ayak baş parmağın laterale deviasyonunun engellenmesi gereken durumlarda, uyku esnasında kullanılır. Elastik, metatars bölgesini terletmeyen havlu kumaştır.

Air Cast Ayak Bilekliği Stab. Ortezi

Ayak stabilizasyonu, spor aktivitelerinde, malleol dejenerasyonlarında koruma amaçlı, kırıklarda alçı sonrası kullanılır. İçerisinde kompresyon destekli ped bulunur. Plantar fleksiyona minimal düzeyde izin verir.

Alçı Ayakkabısı

Alçılı ayakla yürümeyi kolaylaştırmak, alçı tabanının kirlenmesini ve kaymasını engellemek için kullanılır. Tabanı poliüretan malzemeden yapılmıştır.

Polikarbon Ayak Bilekliği Rotasyon Ortezi

Ayak bileği distorsiyonlarında, fraktür cerrahi öncesi ve sonrası, hassas ödem, kronik ağrı, ayak stabilizasyonunda kullanılır. Termo plastik malzemedir. T plastik bandıyla ayak bileği rotasyonunu önlemektedir.

Refleks AFO

Hemipleji, cerebral palsy, MS, parkinson, tibialis anterior kası defektleri, spastisite, kontraktür, tendon ameliyatlarında post-op. Ayak bileğini nötral pozisyona sabitler. 90 derecede sabittir. Termo plastik malzemeden yapılmıştır.

ROM Walker (Havalı Derece Ayarlı Ayak Ortezi)

Bağ doku ve tendon cerrahisi post-op, tibia ve fibula kırıkları cerrahisi post-op, ayak kemikleri kırıkları konservatif tedavisinde, aschill tendon dejenerasyonlarında fizyoterapide, tendon dislokasyonu, düşük ayak, celebral palsy, ayak bileği kontraktürlerinde kullanılır. Ortasında sünger doku ve yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

ROM Walker (Havalı Derece Ayarlı Ayak Ortezi)

Bağ doku ve tendon cerrahisi post-op, tibia ve fibula kırıkları cerrahisi post-op, ayak kemikleri kırıkları konservatif tedavisinde, aschill tendon dejenerasyonlarında fizyoterapide, tendon dislokasyonu, düşük ayak, celebral palsy, ayak bileği kontraktürlerinde kullanılır. Ortasında sünger doku ve yüzeyi velkro tutucu yapışabilme özelliğine sahiptir.

Plantar Fasiit Gece Ateli

Ayak bileğini koruyan hafif polipropilen gece ateli ayağı gece boyunca dorsifleksiyonda tutar. Süngerli kumaş ile yumuşak bir konfor sağlar. Plantar fasiit ağrısını hafifletmek için idealdir.